Full İndir | En Güncel Blog 2013

Y%C4%B1ld%C4%B1z Tilbe 2011 Yıldız Tilbe Daha Delikanlı Mp3 İndir

Yıldız Tilbe Daha Delikanlı Mp3 İndir

Allah aLLAH uzun havayı yine söylemiş yeni albümünde yıldız ablacım icon smile Yıldız Tilbe Daha Delikanlı Mp3 İndir başına bir hal gelmesin, elin üstünde üstünde.. sayılmakla geçermi günler ayrılık ölümden de beter.. bir kaç saat neyi halleder. yaralı gönlüme çok özledim çaresizim.. kim anlarki ne haldeyim bari sen affet sevgilim aklım hep sende hep sende.. çok özledim :/ çaresizim .. kapılar kitli neyleyim.. bari sen affet sevgilim aklım hep sende hep sende.. harika şarkı yazmış yıldız tilbe valla.. kadında ses var yürek var .. okuyo ve yazıyor gerçekten bunun gibisi gelmez bir daha .. döneceğim bekle beni .. daha delikanlı şarkısının sözlerini yazmayı unutmuşum icon smile Yıldız Tilbe Daha Delikanlı Mp3 İndir şimdi yazıyorum, eski eskide kaldı ne sen varsın nede ben seni düşünmeyeceğim.. söylediğin yalanlar seni bir gün karşılar seni beklemeyeceğim.. yürekten olmanı yakınlığın eri sevmek pişman etmemeyi yıktın sana güvenimi bana yokmuşum gibi davranıyorsun öyle olsun seni benim kadar kim severse ona helal olsun!! yürü be.

Yıldız Tilbe Daha Delikanlı Mp3 İndir

6 Yorum Yapılmış.

 1. SEVDEM diyor ki:

  Ne sessiz akşam! Dizi, film izlemek veya herhangi birşey yapmak için bile yorucu üstelik… Hayat güzel heyecanlara gebesindir İnşallah :)

 2. KAYIHAN diyor ki:

  Bugun butun sevdiklerim yanimdaydi :) Banu ben Emre ve Yagmurr :) harika bi gundu bunun uzerine haftaya bizim evde 3D film keyfi yasiycaz :D

 3. SEMANUR BES diyor ki:

  Sinema dergisine teşekkür ederim. Ne güzel, küçük küçük film afişlerim oldu.

 4. Anonim diyor ki:

  doğu batı diye film çekip yavuz sultan selim dönemini çarpık bi şekilde anlatan bi dizi yazsam para para demicem demekki..sahi ya ne derim?

 5. EREND diyor ki:

  tüm gün film izledim , evet enerjimi fener maçında bağırmak için saklıyorum . sakinim ama yarım saat sonra sakin olmayacağım :D

İsim

E-Posta