Full İndir | En Güncel Blog 2013

Spartacus Gods of the Arena1 Spartacus Gods of the Arena 2.Sezon 7.Bölüm İndir İzle

Spartacus Gods of the Arena 2.Sezon 7.Bölüm İndir İzle

Konuyu bilgilendirme olarak açıyorum bazı arkadaşlar 7.bölüm gelecek mi dediler ona cevap olarak; evet arkadaşlar geçtiğimiz bölümde gannicusın arenada şampiyon olup özgürlük ile ödüllendirilmesi halkın mutlu olmasına ve ilk açılış olduğundan böyle birşey yaptıklarını batiatus hanesi gördü, yani bundan sonra başka bir bölüm olmıycak tabiki 3.sezon dışında icon smile Spartacus Gods of the Arena 2.Sezon 7.Bölüm İndir İzle 3.sezonu merakla bekliyorum. gannicusda belli ki yerini alıcak çünkü ölür crixes onu öldürür diye düşünmüştüm ama ne yazık ki öyle birşey olmadı icon smile Spartacus Gods of the Arena 2.Sezon 7.Bölüm İndir İzle 3.sezonda onu kullanabilmek için birşeyler yapıldı galiba + senaryonu yazanları tebrik etmek lazım bundan sonraki bölümleri gerçekten çok merak ediyorum nasıl bir olay içinde olucağız neler göreceğiz hepsinin haberini bu konu üzerinden sizlere duyurucam .. Spartacus 3.Sezon hakkındada bilgiler sunucam bizlere.

hotfile Spartacus Gods of the Arena 2.Sezon 7.Bölüm İndir İzle

Spartacus Gods of the Arena 2.Sezon Full İndir
http://www.fullindirizle.gen.tr/spartacus-gods-of-the-arena-2-sezon-1-bolum-indir-izle.html

6 Yorum Yapılmış.

 1. kalender diyor ki:

  aynen dediğin gibi bende hiç tahmin ettiğim gibi gitmiyo senaryo bu da cok hosuma gidio o aptal diziler gibi sıradan değil ne kdarda porno bilmem ne diyen ameleler olsa da bi film e gittiğinde zaten aynı şeyi görüyosun herkes artık bıraksın şu cok namusluyuz ayaklarını bugune kdar hiç yapmadıkları şey sanki neyse 3.sezon cıksada izlesek gece uyumadan önce izlemek mithiş olluyo

 2. merve kopaç diyor ki:

  bununla ılgılı roma tarıhıne baktıysanız spartacusun bas kaldırısında yanında crıxus onemaus ve gannıcus bulunmaktadır.bu yuzden 3.bolumde gannıcus da onlara katılacak bı sekılde yolları kesısecek dıe dusunuorum:)

 3. t diyor ki:

  Ben Spartacus’ü, Andy Whitfield olmadan izlemek istemiyorum ama… Keşke daha uzun tutsalardı şu God of Arena’yı da, Andy’nin iyileşip yetişme duruma da mümkün olabilseydi… Bu konuda çok müzdaribim arkadaşlar… Yeni çekimlere Nisan’da başlıcaklarmış bu arada… Benim bildiğim kadarıyla God of Arena’yı 2. sezon olarak değil prequel olarak izlediğimizi sanıyorum. Yani bu durumda biz 3. sezonu değil, 2. sezonu beklemiş olmuyor muyuz?

 4. M.Uzun diyor ki:

  mantıksal olarak evet öyle 2.sezonu bekliyor oluyoruz ama :) internet ortamında 3.sezon olarak gösterilecek ..

 5. sema diyor ki:

  son bölüm hiç tahmin ettiğim gibi bitmedi crıxus ve gannıcus karşılaşır gannıcus ölür ve crıxus şampiyonlık ünvanını öyle alır diye düşünüyordum ama hayal kırıklığına uğradım bana göre acele edildi gibi nesye gerçek spartcus başlasada izlesek

 6. taner diyor ki:

  güzel bir dizi izlenmeye değer.

İsim

E-Posta