Full İndir | En Güncel Blog 2013

hüseyin akdağ ilk öğretim okulu Hüseyin Akdağ İlköğretim Okulu Mezunları Buraya | Resimleri

Merhabalar , Ben Muhammet Uzun 8 Yıl Hüseyin Akdağ İlköğretim okulunda öğrenim gördüm. ve şimdiye kadar öyle güzel ortam öyle şeker oyunlar icon biggrin Hüseyin Akdağ İlköğretim Okulu Mezunları Buraya | Resimleri görmedim etmedim icon razz Hüseyin Akdağ İlköğretim Okulu Mezunları Buraya | Resimleri , mezun olan arkadaşlar kendilerini tanıtırlarsa konunun devamında isimleri olucak icon smile Hüseyin Akdağ İlköğretim Okulu Mezunları Buraya | Resimleri şuanda okuyan ve öğrenim gören arkadaşlara başarılar diliyorum..
Okulunuzun kıymetini bilin. icon wink Hüseyin Akdağ İlköğretim Okulu Mezunları Buraya | Resimleri


Mezun Olanlar:

1) Muhammet Uzun

4 Yorum Yapılmış.

 1. mert şenbayraklar diyor ki:

  Ben bu okulda 4.sınıftan 6.sınıfa kadar okudum şu anda 8.sınıfım ama bu okulda deyilim 7.sınıfta taşındığımız için aslında yeni okulumdda fena deyil ama hüseyin akdağı tutmaz neyse hala orda okuyan arkadaşlarıma selamlar… hee bu arada beni tanıan arkadaşlarımada msn vereyım isterseniz eklersiniz jarjar_azrail@hotmail.com özellikle yiğit arkadaşıma selamlar bb. ;-)

 2. GÜRCAN KAYIRLI diyor ki:

  merhaba ben bu okulun 1978 mezunuyum tabi ozamanlar 5.sınıfa kadardı inananın ogünleri özlüyorum en son 5b sınıfındaydım arkadaşlarımla görüşmeyi çok istsyorum hepsini çok özledim bu okul izmiri incisi ben şuan bodrumdayım herkese saygı ve sevgilerimle

 3. Ali ERDEM diyor ki:

  Merhaba !! ßende HÜSEYİN AKDAĞ İ.Ö.O. 6. öğrencisiyim

 4. sadık balkozak diyor ki:

  merhaba!! bende ali ile aynı sınıftayım

İsim

E-Posta