Full İndir | En Güncel Blog 2013

Hobbit Hobbit 2 Filmini İndir

Hobbit 2 Filmini İndir

Frodo’nun amcası olan hobbit Bilbo Baggins, Gandalf gelene kadar sakin ve huzurlu bir yaşam yaşıyordu.Amaç, (Bir soyucu olarak) bir ejderhayı yenmeyi gerektiren bir macera için yoksul Bilbo’yu kiralamak, ve bir hazine soymak.Filmde yol boyunca trollerle ve goblinlerle maceraları,Goblinlerle Örümceklerle muharebe ve warglardan kaçış vardır.

Şimdi bunun 2 bakış açışı var. Öncelikle Hobbit uzun bir kitap. Tek filme sığmaz ha isteseler Peter Jackson’nun Yüzüklerin Efendisi’nde yaptığı gibi suyunu çıkartırlarsa sığdırırlardı. Ama Q. Del Toro hepsini çekeceğim demiş. Benden Q. Del Toro’ya bir Aferin. Diğer yandan büyük paraların harcancağı bir film olacak bu yüzden büyük paralar kazanmak gerek. Filmi ikiye bölersen yarısını izleyen diğer yarısınıda izlemek isteyecek böylece. Tek seferde çekilen film, 2 ayrı film ile hasılat rekorlarını kıracak da kıracak. Sen bunu bırakda Silmarillion’u çekerlerse kaç film olur acaba? Ben kafadan 3 film diyorum.

3 Yorum Yapılmış.

  1. OKTAR BARBAROS diyor ki:

    @drk_dvl nasıl anlatayım lan, sezen aksunun şarkılarından yola cıkılarak ve şarkılar kullanılarak yapılmış 1 film.

  2. Anonim diyor ki:

    beklediğim kadar iyi bir film değildi :/ #musallat2

  3. ZEREN GONCAG diyor ki:

    Konusuyla verdigi sosyal mesajla izleyici bukadar etkileyen cok guzel bir film olmus emeginize ve yureginize saglik @saahinirmak tesekkurler

İsim

E-Posta