Full İndir | En Güncel Blog 2013

hızlı ve öfkeli 4 full izle türkçe Hızlı Ve Öfkeli 4 Full İzle Türkçe Dublaj

Hızlı Ve Öfkeli 4 Full İzle Türkçe Dublaj

Hız ve adrenalin dolu filmi almış dramatize etmişler biraz ağlatmaya çalışmışlar.   :D  genede çok güzeldi  Dom ve Brian`na bayılıyorum  bu ikili oldukça izlerim zaten sonunda  devamı var bekleyin der gibiydi  ama  büyük ihtimal yok o güzel bi final olsun diyedir.  Tüm bölümlerine bayıldığım bi seriydi,  umarım bi bölüm daha yaparlar.

4. filmin enteresan yanı; isminde herhangi bir değişikliğe gitmeden isminin direkt Fast and Furious olarak geçmesi. 1. filmle karıştırılmaması için başdaki The kaldırılmış ama bu karışıklığı yeteri kadar önler mi bilemiyoruz. Bildiğimiz birşey varsa o da bu filmin aralarında aksiyonun en bol olduğu film olması.

Bir de bu seride dikkatimi çeken, altına güçlü motorlu her araba alanın bir havalara girmeleri, artist artist dolaşmaları. Tamam kardeşim iyi bir araban var da havandan da geçilmiyor yani. Bir de yarışa başlamadan önce motorları hava atmak için bağırtırırlar ya, olmaz böyle şey. Hani adam hava atmasını bilemiyo diyeceğim, ama onu da biliyor birader.

Puanım [8/10]

BÖLÜM-1

BÖLÜM-2

BÖLÜM-3

BÖLÜM-4

BÖLÜM-5

BÖLÜM-6

BÖLÜM-7

BÖLÜM-8

1 Yorum Yapılmış.

  1. BARTU ASEL diyor ki:

    Yaklaşık 600 çinliye çiçek abbas film muzıgını dınettırıyoruz, dans edenler var, o derece keyflı lan. cCc Ilyas Salman reyis cCc

İsim

E-Posta