Full İndir | En Güncel Blog 2013

Hititya Madalyonun Sırrı 2013 Hititya Madalyonun Sırrı 2013 Dvdrip İndir

Hititya Madalyonun Sırrı 2013 Dvdrip İndir

Memati ve küçük osmanın yer aldığı aile ile çocuklarınızla izleyebileceğiniz güzel bir yapım olmuş özetini az sonra sizlere alt kısımda vericem oyuncuklar oldukça iyi olmuş küçük osmanı zaten biliyoruz emir berke baya hit yapacak gibi dursada çok rağbet olacağını sanmıyorum vizyon tarihi yaklaştı ama pek reklam vs. görmedim bakalım ilerleyen zamanlarda illaki birşeyler yaparlar.

Filmin Özeti

Özel güçlere sahip üç çocuk, tehlike altında bir anne ve iyiliğin kötülükle amansız savaşı…

Anneleri gizemli bir şekilde ortadan kaybolan üç kardeş, bir gün, kendilerini bambaşka bir evrende, Hititya’da bulur. Burada, özel güçlere sahip olduklarını, annelerinin bir tanrıça olduğunu ve dünyayı kötülükten ancak onların kurtarabileceğini öğrenirler. Ancak bu tehlikeli macerada öğrenecekleri sadece bunlarla sınırlı değildir.

Savaşçı dedeleri Taruyla, Hititya halkıyla, esir edilmiş çocuklarla ve kötülüklerin efendisi Zabab ile karşılaşan üç kardeş, en büyük keşfin içlerinde gizli olduğunu fark edecektir.

Acaba Alaz, Yaman ve Nehir Zabab’ı yenip, annelerini kurtarmayı başarabilecek midir? Zorlukları beraberce atlatmaya kararlı olan birbirinden çok farklı üç kardeşin, iyiliği, sevgiyi ve cesareti keşfedişinin öyküsü…

Fragman

Etiket

İsim

E-Posta