Full İndir | En Güncel Blog 2013

Gripin Galatasaray %C5%9Eark%C4%B1s%C4%B1 Mar%C5%9F%C4%B1 Mp3 %C4%B0ndir Gripin Sensiz Olmaz Galatasaray Marşı Mp3 İndir 2011

Gripin Sensiz Olmaz Galatasaray Marşı Mp3 İndir 2011

Gripin ile Gs anlaştıktan sonra güzel bir şarkıda söylettiler fb nin ferhat göçere şarkı söyletmesinden daha güzel ve daha iyi bir marş şarkı ile karşınızdayız tüm fenevliler, sensiz olmaz galatasaray adında olan şarkıyı süper bir müzikle ve güzel nakarat ile söylemişler çok bayıldım şarkıya yemin ediyorum icon smile Gripin Sensiz Olmaz Galatasaray Marşı Mp3 İndir 2011 ultraslan adresine bugün girdim ve o an gördüm şarkıyı 2 sinde yayınlanmış aralık ayında şarkı sözleride birbirinden süper ya  OĞUZ BEYİN ultrAslan marş projesi  2011 için başlattığı ilk meyvesini sonunda gripin ile verdi bundan sonra hangi ünlü sanatçımız ile birşeyler yapılır merakla beklemekten başka birşey gelmiyor elimden icon smile Gripin Sensiz Olmaz Galatasaray Marşı Mp3 İndir 2011 yeni galatasaray marşı gripinden oldu bundan sonra bakalım ne gibi marşlar dinleyeceğiz çok merak ediyorum açıkçası. durmayacağım söz veriyorum sana varlığım feda olsun arman üzerine namusum şerefim üzerine renklerinde cesaret! sensiz olmaz galatasaray.. herşey değişsede bir gün sana olan güvenim hiç bir zaman bitmeyecek..

Gripin Sensiz Olmaz GALATASARAY Şarkı Sözleri

Ali sami yen‘in zafer yolunda

Yüreğimdeki Metin Oktay ruhuyla
Durmayacağım söz veriyorum sana
Varlığım feda olsun arman uğruna.
Sonuna kadar sadığım yeminime
Namusum şerefim ve bu renkler üstüne !
Adında gururum saklı renklerinde cesaret
Sensiz olmaz Galatasaray !
Her şey değişse de bir gün karşılıksız sevgim
Kalbimin durduğu ana kadar !
Adında gururum saklı renklerinde asalet
Sensiz olmaz Galatasaray !
Her şey değişse de bir gün karşılıksız sevgim
Kalbimin durduğu ana kadar !
Söz – Müzik – Düzenleme: gripin – haluk kurosman
VİDEO KLİP

2 Yorum Yapılmış.

  1. pierlugi diyor ki:

    Şarkı güzel olmuş hocam ayriyetten bi sorum olucak bende boyle bi site acmak istiyorum projem var acaba hangi hosting sirketini kullanabilirim ? sen neyi kullaniyorsun?

  2. M.Uzun diyor ki:

    webarisi.com u kullanabilirsin.

İsim

E-Posta